ایندکس سریع لینک ها و بکلینک ها در ۱ ساعت

سرویس ایندکسر صفحات و بکلینک ها آویم تیم

لینک ها و بک لینک های سایت شما بخش بسیار مهمی از رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو هستند. بسیاری از کارشناسان سئو از ابزارهای آویم تیم برای ایندکس سریع لینک های وب سایت و بک لینک استفاده می کنند. آویم تیم یک نرم افزار قدرتمند و ساده برای ایندکس سئو است که به آن ایندکسر انبوه یا ایندکس وب سایت نیز می گویند. این امکان ایندکس دامنه ها، لینک های انبوه سایت و بک لینک ها را در تمام موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ، یاندکس و… فراهم می کند.

فرآیند ایندکس در بیشتر مواقع فقط یک ساعت طول می کشد. از هدر دادن پول در خدمات ایندکس مبتنی بر اشتراک خودداری کنید و شروع به ایندکس کردن بک لینک های خود با آویم تیم کنید. هر تعداد از لینک های شما ایندکس نشده ما ایندکس میکنیم، با پشتیبانی کاملا رایگان

چرا خدمات ایندکس سریع آویم را انتخاب کنید

ارسال دستی لینک ها به گوگل برای کسانی که به دنبال ایندکس هستند بسیار وقت گیر و همچنین پر زحمت است. بنابراین، سرویس های ایندکس آویم تیم ابزارهایی را برای شما ارائه می کند که کار ایندکس در گوگل را برای شما راحتر و سریعتر انجام می شود.ما ارزان ترین قیمت را در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات در بازار امروز تضمین خواهیم کرد.

بکلینک ها یا لینک های سایت شما که ایندکس نشده است بی ارزش است ؟

آیا دوست دارید لینک ها و بکلینک های شما سریعتر در فهرست جستجوی گوگل ظاهر شوند؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از بسته های ما را خریداری کرده و لینک های خود را از طریق پنل اضافه کنید. لینک های شما ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از افزودن در ایندکس ظاهر می شوند، سیستم ایندکس آویم تیم بسته به کیفیت آنها می تواند به سرعت از ۸۰٪ تا ۱۰۰٪ لینک های شما را ایندکس کند.

اگر به یک پکیج بزرگتر نیاز دارید، فقط کافیست با پشتیبانی آویم تیم تماس بگیرید!

از کجا بدانیم لینک های سایت ایندکس شده است یا نه ؟

دامنه خود را در گوگل به صورت زیر جستجو کنید: site:iwmteam.com

اگر سایت شما ایندکس شده باشد، لیستی از صفحات را مشاهده خواهید کرد:

اینکدس لینک های سایت در گوگل

اگر هیچ نتیجه ای از لینک های شما نمایش داده نشد، ممکن است مشکلاتی داشته باشید:

ایندکس نشدن لینک وب سایت در گوگل

مراحل ایندکس لینک های وب سایت شما را آویم تیم برای شما انجام می دهد.

آویم تیم همیشه با مشاوره رایگان در درسترس شما است

ما ارزان ترین قیمت و با کیفیت ترین سرویس ایندکس را در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات در بازار امروز تضمین خواهیم کرد.

خربد ایندکس سریع لینک ها

ایندکس لینک های وب سایت و بکلینک های شما

آنچه ما ارائه می دهیم :

ایندکس فوری در عرض ۳ ساعت

لینک ها در عرض چند ساعت قابل مشاهده است.

برنامه های کاربردی نظارت برایندکس لینک ها

ما یک برنامه برای نظارت بر ایندکس پیوند موتور جستجوگر فهرست گوگل ارائه می دهیم

روش ایمن و توصیه شده گوگل برای مشاهده لینک

بهبود دید در گوگل

ایندکس کننده ما قطعا رتبه سایت شما را در گوگل به مراتب بهبود می بخشد

ارسال سریع لینک ها

پیوندها را می توان با افزودن آنها از طریق URL ADD گوگل به روش های مختلفی ایندکس کرد ، اما مدتی است که این روش در کنسول جستجوی گوگل غیرفعال شده است .

شرکت آویم تیم داراس بهترین متخصصان در زمینه ی سئو میباشد که روش های نوینی را بر ایندکس شدن لینک های شما اختصاص داده اند.

اینکدس سریعتر لینک های سایت

روش های ما می‌تواند برای فهرست کردن وب‌سایت جدید ایجاد شده شما استفاده شود، یا اگر بازسازی شده باشد و ساختار پیوند ها تغییر کرده باشد، گوگل وبسایت های مارا بسیار سریع تر میخزد وایندکس میکند.

ایندکس سریع لینک ها در گوگل

پینگ لینک ها – دامنه های ارجاع دهنده ( refering domain )

با استفاده از روش های متخصصان سئو ما در مدت زمان کوتاهی متوجه افزایش سریع دامنه های لینک شده به سایت خود خواهید شد، این به این دلیل است که گوگل لینک شما را دیده و آن را در رتبه بندی شما قرار داده است. همچنین متوجه افزایش کلمات کلیدی در رتبه بندی گوگل خواهید شد که منجر به افزایش ترافیک در وب سایت و جذب مشتری جدید می شود که خدمات شما را خریداری می کند.

لینک های خود را در گوگل سریعا مشاهده کنید

ما از روش‌های متعددی برای تقویت لینک‌های شما و مشاهده بیشتر آن‌ها در موتورهای جستجو استفاده می‌کنیم. ما برای خزیدن و ایندکس کردن پیوندهای شما توسط گوگل بهترین خدمات را ارائه خواهیم داد.

به روز رسانی لینک ها با تغییرات

موتورهای جستجو و سئو همیشه در حال تغییر هستند. ما با آخرین تغییرات همراه هستیم تا روش های ما کهنه و قدیمی نشوند . ما دائماً در حال آزمایش و اصلاح هستیم تا ببینیم چه چیزی بهترین کار را می کند.

ما روش‌های معمول ایندکس مرحله اول مانند پینگ کردن تک تک لینک ها را انجام می‌دهیم تا به Google اطلاع دهیم که سایت در حال بروزرسانی محتوا است.

پینگ کردن معمولاً کافی نیست، بنابراین با ایجاد نقشه‌های سایت، فیدهای RSS، کوتاه‌کننده‌های پیوند.. فهرست ادامه دارد.

پشتیبانی ما بی سابقه است. بیشتر سوالات در عرض چند دقیقه پاسخ داده می شوند. ما یک تیم با تجربه هستیم که ابزارهای سئو موفق بسیاری را توسعه داده ایم. سایت شما در دست با تجربه ترین متخصصان سئو خواهد بود.

از هدر دادن پول در خدمات سئو کلاه سیاه ایندکس تقلبی خودداری کنید و با اصول کلاه سفید و فرآیند طبیعی لینک های خود را ایندکس کنید.

لینک ایندکس شده چیست؟

خزنده ها موتور های جستوجو، که به عنوان ربات‌ها نیز شناخته می‌شوند، توسط موتورهای جستجو مانند گوگل برای خزیدن یا جستجوی اینترنت برای صفحات وب جدید برای افزودن در پایگاه داده‌های جستجوی خود و همچنین وب‌سایت‌ها برای فهرست کردن در نتایج جستجو استفاده می‌شوند. این وب‌سایت‌ها به «فهرست» یا «پایگاه داده» آن اضافه می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند زمانی که شخصی موضوعی مرتبط را جستجو می‌کند، پیدا شوند.

این ربات ها همچنین به دنبال بک لینک در داخل سایت می گردند. سپس گوگل این بک لینک ها را فهرست یا ذخیره می کند و آن ها را تجزیه و تحلیل می کند تا ببیند کدام سایت ها ابتدا در نتایج جستجو ظاهر می شوند. هنگامی که یک موتور جستجو بک لینک های شما را ایندکس می کند، آنها را ارزشمند و قانونی می داند. این یک عامل مثبت است که باعث بهبود رتبه سئو شما و موقعیت وب سایت شما در نتایجه وقتی کسی این موضوع را جستجو می کند پیدا میشود.

چقدر طول می کشد تا گوگل یک لینک را ایندکس کند؟

یک لینک جدید ممکن است ده هفته طول بکشد تا گوگل ایندکس شود. با این حال، این فقط یک زمان متوسط است. ممکن است زودتر، دیرتر یا اصلاً ایندکس نشوند تعدادی از عوامل بر سرعت ایندکس و رتبه بندی لینک ها توسط گوگل تاثیر می گذارند. برخی از عواملی که بر سرعت ایندکس لینک و نتیجه نهایی تأثیر می گذارند در زیر نام برده شدند.

سن دامنه ای که به شما پیوند داده شده است یکی از مهم ترین عوامل در اینجاست. هر چه دامنه ای که به شما پیوند داده شده قدیمی تر باشد، گوگل سریعتر لینک را ایندکس می کند.

علاوه بر این، گوگل لینک های وب سایت با کیفیت بالا را سریعتر ایندکس می کند. هر دو وب سایت متصل به پیوند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

وب سایت های غیرمجاز همیشه دیرتر از وب سایت های معتبر برای پیوند خزیده می شوند. اگر بک لینک ها از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده باشند، سرعت ایندکس می تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

خرید پکیج های ایندکس آویم دارای پشتیبانی مفیدی از مشتریان است.

در صورت بروز هرگونه مشکل در استفاده از سرویس به شما کمک می کند.

آویم تیم خزیدن و ایندکس crawl ) ۱۰۰%) را ارائه می دهد به این معنی که ربات گوگل از بک لینک ها بازدید می کند و سپس تصمیم می گیرد که آیا بک لینک ها را ایندکس می کند یا خیر.

احتمال دریافت بک لینک ایندکس آنها مقدار کمتری است. اگر تعداد زیادی بک لینک متنی دارید، بی نیاز از گفتن ایندکس می شوند. ایجاد بک لینک های متنی نیز می تواند از جریمه جلوگیری کند.

آویم تیم به مشتریان لینک ها را با جزئیات مربوط به بک لینک ها ارسال می کند. این یک ویژگی مفید برای کسانی است که هر سرویس SEO را اجرا می کنند. ایندکس ممکن است یک راه حل ارزشمند خزیدن و ایندکس لینک برای هر وب مستر مبتدی باشد.

به عنوان یک وب مستر، عنصر کار روزمره شما ایجاد ترافیک برای وب سایت شما است. هزاران هزار لینک، پیوند ویکی، شبکه اجتماعی ایجاد کنید. پیوندهای مقاله، پیوندهای انجمن، اظهارات وبلاگ، وب ۲,۰ و غیره.

بسیاری از وب مسترها تلاش های خود و مهمتر از آن را برای خرید پول چک لیست بک لینک ها انجام می دهند. چیزی که آنها متوجه نمی شوند این است که می خواهند این بک لینک ها ایندکس شوند تا از موقعیت های وب سایت ها بهره مند شوند، چون تا وقتی بکلینک ها ایندکس نشوند هیچ تاثیری بر سئو سایت شما ندارند.

پینگ لینک ها و بک لینک های وب سایت

دعوت از موتور های جستجو برای ایندکس نمایش لینک ها:

ما با ترفند های خود باعث می شویم گوگل به سایت شما اهمیت دهد، که متخصصان آویم تیم در ارائه ۱۰۰% سرعت خزیدن و نرخ ایندکس بالای بک لینک های شما هستند. استفاده از روش های پیچیده متعدد همراه با فناوری استثنایی.

تجربه شخصی ارشد سئو امید بداق

به عنوان کسی که در زمینه وب و سئو تجربه کسب کردم عضو کوچیکی از جامعه وبمستران و سئو کاران فعالیت دارم در اکثر اوقات با مشکلات هم چون ایندکس دیر به دیر لینک ها یا بکلینک ها مواجه میشویم، بنایراین با افت ورودی مشتریان یا کاربران فروش یا مارکتینگ هر کسب و کار با مشکل روبه رو خواهد شد.

ایندکس سریع گوگل منتهی به محتوای یونیک، بکلینک ها یا عکس شما ندارد و الگوریتم گوگل به سرعت در حال تغییر است و هر هفته یا هر ماه به طور مداوم پیشرفته تر و سخت گیرانه تر عمل میکند.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *